طرح آزاد

این طرح مخصوص دانش اموزانیه که نیاز به مشاوره و برنامه ریزی کامل یا طولانی مدت ندارن و فقط میخوان به صورت ساعتی یا ماهانه از جلسات مشاوره و برنامه ریزی مشاوران ما استفاده بکنن.

دانش آموزان سالهای اول ، دوم و سوم دبیرستان هم میتونن تو این طرح ثبت نام کنن!

۱ – ویژگی های طرح آزاد چیه ؟

  • ارائه راهکار و تکنیک های حرفه ای برای حل مشکلاتی از قبیل: فراموشی مطالب ، حواس پرتی و نداشتن تمرکز در هنگام مطالعه ، وسواس در مطالعه ، کندخوانی ، عدم اعتماد به نفس ،ناامیدی ، استرس ، عدم مدیریت زمان و کم آوردن وقت در جلسه آزمون ، عدم شناخت منابع رتبه های برتر و… به صورت ساعتی یا ماهانه
  • برنامه ریزی کوتاه مدت یک یا چند ماهه

2 – آیا دانش آموزان شهرهای دیگر هم می توانند در این طرح ثبت نام کنند؟ ارائه خدمات مشاوره ای به این افراد از چه راه هایی امکان پذیر است؟

بله ، بجز دانش آموزان شهر تهران، دانش آموزان شهرهای دیگر هم می توانند از خدمات این طرح استفاده بکنند.ارتباط با دانش آموزان شهرستانی از طریق یکی از راه های زیر انجام خواهد شد :

تلفن ، ایمیل ، نرم افزارهای ارتباط صوتی و تصویری مثل اسکایپ ، ویدئو کنفرانس صوتی و تصویری و…..

3 – نحوه ثبت نام در این طرح به چه صورت می باشد؟

  • ابتدا جهت ثبت نام اولیه، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.( فرم ثبت نام بصورت متن word می باشد. اگر با موبایل خود می خواهید آن را دانلود کنید باید نرم افزار مربوط به اجرای متن word را در تلفن همراه خود داشته باشید! اگر این نرم افزار در تلفن همراه شما وجود ندارد، از طریق کامپیوتر فرم ثبت نام را دانلود کنید.)
  • سپس فرم مربوطه را از طریق یکی از راه های زیر ارسال نمایید:
  • ارسال به ایمیل موسسه :  info.aka100@gmail.com
  • ارسال به شماره تلگرام :         09190618831
  • حداکثر تا 48 ساعت آینده، جهت ثبت نام نهایی، با شما تماس گرفته خواهد شد تا اقدامات لازم را انجام دهید. (اگر تا 48 ساعت آینده با شما تماس گرفته نشد لطفا خودتان تماس بگیرید و علت آن را جویا شوید.)

2دیدگاه در “طرح آزاد

  1. باسلام من دانش آموز چهارم تجربی دبیرستان علامه حلی هستم نیاز به مشاوره درخصوص دادن آزمون ورسیدن به تراز بالا دارم درحال حاضر تراز آزمونهای آزمایشی حدود۷۰۰۰است ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *